Sziasztok!
Sokan nem tudjátok még, de nagyon szeretem használni a telefonomon az Instagram nevű alkalmazást. Ennek a segítségével a fényképeket különböző effektekkel láthatjuk el, és megoszthatjuk a világhálón.
Jó szokásomat megtartva, ezt itt is folytattam Londonban. Lefényképeztem ami engem érdekel, vagy ami megragadta a figyelmemet. Ezekből érkezik most egy képes összefoglaló, nagyjából az első hónapunkat felölelve Londonban.
Lesznek olyan képek is, amit már láthattatok esetleg itt a blogon, vagy Facebookon, de a nagy többségét még nem osztottam meg veletek! Jó nézegetést!
Puszi mindenkinek és kellemes hétvégét!
![]() |
| Felszállás előtt, Budapesten |

![]() |
| Camden Town |

![]() |
| Új bögréink :) |
![]() |
| A Tescoban találtuk! |
![]() |
| Itt is folytatom a Zóna tornát. |
![]() |
| Első bevásárlásunk az Ikeában. |
![]() |
| Csak a Costa! ;) |

![]() |
| Reggeli a Costából |


![]() |
| Gluténmentes wrap a Costától |

![]() |
| Magyar olvasmányom |
![]() |
| Vendég visszajelzés :) |
![]() |
| Flat white/latte art |
![]() |
| Angol olvasmányom |
![]() |
| Ealing Broadway |
![]() |
| Szemetes összeszerelése :) |

















Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése